kontakt@dizano.pl 503 714 140

Cennik pozycjonowania

Chcesz dotrzeć do większej liczby potencjalnych Klientów? Zwiększyć rozpoznawalność swojej marki? A może szukasz nowych ścieżek rozwoju i promocji swojej firmy?

Skontaktuj się ze mną! Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę wraz z cennikiem na pozycjonowanie strony www i wypromujemy Twoją firmę!

Zastanawiasz się, ile kosztuje pozycjonowanie? Napisz do mnie! Sporządzę dla Ciebie indywidualną wycenę pozycjonowania w modelu płatności dostosowanym do Twoich potrzeb. Proponuję płatność za efekty lub model opłat abonamentowych.

 

W modelu płatności za efekty opłaty są naliczane tylko za pozycje Twojej strony internetowej w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Ceny poszczególnych pozycji strony www na wybrane słowa kluczowe są określane jeszcze przed podpisaniem umowy. Już na początku współpracy wiesz dokładnie, ile kosztuje pozycjonowanie Twojej strony internetowej.

Chcesz zyskać coś więcej niż wysokie pozycje w Google? Stawiasz na swoją markę, jej rozpoznawalność oraz aktywność w Internecie?

Dla tych, którzy chcą rozwijać swoją firmę wielopłaszczyznowo, przygotowałem kompleksową ofertę działań budujących oraz wspierających pozycję i markę firmy w modelu opłat abonamentowych. W modelu ryczałtowym – oprócz standardowej obsługi w zakresie pozycjonowania Twojej strony internetowej – gwarantuje również działania z zakresu e-PR, które pozwalają na pozytywne kształtowanie wizerunku Twojej firmy w sieci.