kontakt@dizano.pl 503 714 140

Dlaczego warto mieć stronę internetową

W dzisiejszych czasach obecność firmy w Internecie to absolutna konieczność. Rosnącą liczba osób korzystających z sieci sprawia, iż strona WWW jest najefektywniejszym oraz najtańszym sposobem dotarcia do klienta. Własny serwis internetowy stanowi nowoczesną wizytówkę firmy i jest skutecznym narzędziem sprzedaży. A czy Wasza firma posiada własną stronę internetową? Jeżeli nie to oferuję stworzenie nowoczesnej strony internetowej.

Głównym profilem mojej działalności jest tworzenie stron internetowych

Projektuję od prostych stron HTML po duże serwisy oparte o system zarządzania treścią. Wykorzystując gotowe szablony stron dostosowuje je do potrzeb i życzeń klienta. Pozwala to obniżyć koszty budowy strony przy zachowaniu jej wyjątkowości oraz nowoczesnego designu. Posiadam długoletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, szczególnie w pracy z systemem CMS WordPress. Projekty tworzone przeze mnie charakteryzują się artystycznym wyglądem oraz profesjonalizmem pod względem technicznym. Dbam o każdy detal, aby wszystkie elementy stanowiły jednolitą całość. Po zaprojektowaniu strony zawsze ją testuję, ażeby poprawnie wyświetlała się w różnych przeglądarkach. Dodatkowo optymalizuje serwisy internetowe w celu osiągnięcia przez nie jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwarek dla wybranych słów i kluczowych wyrażeń. Oferuję także optymalne rozwiązania w zakresie hostingu (utrzymania strony na serwerze) oraz służę wsparciem w wyborze domeny internetowej. Wszystkie formalności z tym zakresie załatwiam osobiście.

SKORZYSTAJ Z OFERTY
Osoby zainteresowane wykonaniem profesjonalnej strony internetowej proszę o kontakt telefoniczny: 503 714 140 lub za pomocą poczty elektronicznej: kontakt@dizano.pl