kontakt@dizano.pl 503 714 140

Witam serdecznie

Tworzę nowoczesne i tanie strony internetowe.

strony-3s

Tworzenie stron internetowych to moja pasja. Projektuję od prostych stron HTML po duże serwisy oparte o system zarządzania treścią. Jestem grafikiem samoukiem, pasjonują mnie najnowsze rozwiązania stosowane przy budowie stron WWW oraz marketing internetowy.

Wykorzystując gotowe szablony stron dostosowuje je do potrzeb i życzeń klienta. Pozwala to obniżyć koszty budowy strony przy zachowaniu jej wyjątkowości oraz nowoczesnego designu. Posiadam długoletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, szczególnie w pracy z systemem CMS WordPress.

Projekty tworzone przeze mnie charakteryzują się artystycznym wyglądem oraz profesjonalizmem pod względem technicznym. Dbam o każdy detal, aby wszystkie elementy stanowiły jednolitą całość.

Po zaprojektowaniu strony zawsze ją testuję, ażeby poprawnie wyświetlała się w różnych przeglądarkach. Dodatkowo optymalizuje serwisy internetowe w celu osiągnięcia przez nie jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwarek dla wybranych słów i kluczowych wyrażeń.

Osoby zainteresowane wykonaniem profesjonalnej strony internetowej proszę o kontakt
telefoniczny: 503 714 140 lub za pomocą poczty elektronicznej: kontakt@dizano.pl.