kontakt@dizano.pl 503 714 140

Dlaczego warto być aktualnym

Każda nawet najlepsza strona internetowa wymaga co jakiś czas aktualizacji lub modernizacji w całości, aby nadal przyciągała obecnych i nowych odbiorców. Witryny często aktualizowane są bowiem postrzegane przez ich odbiorców jako nowoczesne, podążające z duchem czasu. W dzisiejszych czasach sama strona internetowa nie wystarczy, aby osiągnąć pełen sukces. Strona musi pozytywnie wyróżniać się na tle konkurencji aktualną treścią, funkcjonalnością, łatwą nawigacją oraz atrakcyjnym wyglądem. Silna konkurencją w Internecie wymusza ciągłe podążanie za zmieniającymi się trendami w budowie stron i ich stałą aktualizację. Aktualizacja stron internetowych jest zatem niezbędna do tego, aby Państwa serwis internetowy zdobył zaufanie oraz większą popularność w sieci.

web-services

Oferta aktualizacji stron internetowych polega na cyklicznych lub jednorazowych zmianach wprowadzanych na życzenie w Państwa serwisach internetowych. Zajmuje się aktualizacją całych serwisów internetowych, dodawaniem nowych działów, modyfikacją galerii zdjęć, aktualizowaniem nowości na stronie, przebudową istniejących działów, dodawaniem nowych skryptów do strony itp.

Aktualizacje stron www przebiegają według z góry ustalonego harmonogramu i zakresu zaplanowanych prac. W każdej chwili istnieje możliwość podglądu zleconych modyfikacji, dodania nowych zadań aktualizacyjnych bądź rezygnacji ze zmian na korzyść innych, które okazały się niezbędne w trakcie prac.

Zdając sobie sprawę z tego, że dziś aktualna informacja jest bardzo cenna, wszelkie zmiany staram się wprowadzać bez zbędnej zwłoki. Pilne zlecenia wykonywane są w ciągu 24 godzin. Przy większych zmianach termin jest ustalany indywidualnie, w zależności od potrzeb i najczęściej nie przekracza 2-3 dni.

Koszt aktualizacji strony internetowej ustalany jest indywidualnie z każdym klientem. Ustalany jest on na podstawie oszacowania ilości pracy potrzebnej przy realizacji danego zlecenia. Pojedyncza aktualizacja to koszt od kilkudziesięciu złotych w górę. Istnieje możliwość zamówienia jednorazowej aktualizacji bądź umówienia się na aktualizacje cykliczne. Jeżeli życzą sobie Państwo, by Państwa serwis internetowy został profesjonalnie, szybko i niedrogo zaktualizowany proszę o kontakt.

Opieka nad stroną
Przekazanie opieki nad stroną internetową pozwoli Twoim pracownikom zająć się zadaniami, w których są najbardziej kompetentni. Sprawy aktualizacji witryny warto pozostawić specjaliście.