kontakt@dizano.pl 503 714 140
Nowoczesne i tanie strony internetowe

Kilka słów o mnie i mojej pracy

Witam serdecznie

Tworzę nowoczesne i tanie strony internetowe.

strony-3s

Tworzenie stron internetowych to moja pasja. Projektuję od prostych stron HTML po duże serwisy oparte o system zarządzania treścią. Jestem grafikiem samoukiem, pasjonują mnie najnowsze rozwiązania stosowane przy budowie stron WWW oraz marketing internetowy.

Wykorzystując gotowe szablony stron dostosowuje je do potrzeb i życzeń klienta. Pozwala to obniżyć koszty budowy strony przy zachowaniu jej wyjątkowości oraz nowoczesnego designu. Posiadam długoletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, szczególnie w pracy z systemem CMS WordPress.

Projekty tworzone przeze mnie charakteryzują się artystycznym wyglądem oraz profesjonalizmem pod względem technicznym. Dbam o każdy detal, aby wszystkie elementy stanowiły jednolitą całość.

Po zaprojektowaniu strony zawsze ją testuję, ażeby poprawnie wyświetlała się w różnych przeglądarkach. Dodatkowo optymalizuje serwisy internetowe w celu osiągnięcia przez nie jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwarek dla wybranych słów i kluczowych wyrażeń.

Osoby zainteresowane wykonaniem profesjonalnej strony internetowej proszę o kontakt
telefoniczny: 503 714 140 lub za pomocą poczty elektronicznej: kontakt@dizano.pl.

Najcenniejszą moją wizytówką są opinie moich klientów

Najbardziej rzetelnym fundamentem reputacji jest ocena samych klientów. Reputacja tak, jak zaufanie, budowana jest na przestrzeni czasu. Na konkurencyjnym rynku opinie klientów, są szczególnie cennym źródłem informacji o firmie. Z dużą przyjemnością chciałbym podzielić się tym, co mogą powiedzieć o mnie klienci.

Jestem bardzo zadowolony tak ze współpracy, jak z efektu końcowego. Pan Przemek cierpliwie wysłuchiwał moich licznych sugestii, szybko przenosząc je na powstającą stronę. Dizano zapewnia pełny profesjonalizm za umiarkowaną cenę. To dzisiaj rzadkość. Mam nadzieję, że to nie ostatnie nasze wspólne "dzieło". Serdecznie polecam jako solidnego i profesjonalnego partnera dla małych i dużych firm w zakresie budowy i zarzadząnia stronami internetowymi.
Rafał Nowak / Kamieniecka Ostoja FCI
Przemek to osoba o świeżym spojrzeniu, profesjonalnym podejściu do klienta, wykazujący się dużą kreatywnością. Efektem naszej współpracy jest nowoczesna strona internetowa w 100% spełniająca nasze oczekiwania. Podczas procesu tworzenia strony na pochwałę zasługuje doskonały kontakt. Mogliśmy liczyć na profesjonalne doradztwo i idealną interpretację naszych założeń. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Dizano wszystkim, którzy poszukują efektywnej osoby, pełnej zaangażowania, tworzącej nowatorskie strony internetowe.
Iza Pulym / Limax Kompost Sp. z o.o.
Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Strona jest piękna! Cóż tu się rozpisywać, wystarczy obejrzeć stronę. Bardzo miła współpraca, świetne efekty pracy! Serdecznie dziękuję za wykonaną stronę. Oczywiście będę dalej korzystać z Twoich usług. I wszystkim polecam.
Ewa Michalska / Salon Fryzjerski "EWA"

Dane kontaktowe

503 714 140

kontakt@dizano.pl