kontakt@dizano.pl 503 714 140
Fundament działań SEO

Optymalizacja stron internetowych

Audyt SEO

Optymalizację serwisów internetowych przeprowadza się według wytycznych opracowanych na podstawie wcześniejszego audytu. Z czysto technicznego punktu widzenia jest to przeprowadzenie zmian dotyczących słabych stron witryny. Optymalizacja jest kluczowym elementem w procesie pozycjonowania, ponieważ bez jej przeprowadzenia, pozycjonowanie nie przyniesie oczekiwanych efektów. Proces optymalizacji można podzielić na optymalizację treści, grafiki oraz kodu – wszystkie trzy elementy są niezbędne do poprawnego funkcjonowania strony WWW oraz jej pozycjonowania.

seo-logo

PRZEPROWADZONA OPTYMALIZACJA MA W SZCZEGÓLNOŚCI WPŁYW NA:

 • zwiększenie prędkości wczytywania/wyświetlania się strony,
 • poprawienie kodu witryny pod kątem zgodności z obowiązującymi standardami,
 • dostosowanie kodu do wymogów wyszukiwarek (meta tagi, nagłówki, treści, ustawienia serwera),
 • dostosowanie witryny do użytkowania przez osoby niepełnosprawne,
 • poprawienie usability – uwypuklenia elementów istotnych i wyodrębnienie części rozbieżnych logicznie,
 • zmniejszenie rozmiaru plików, w tym zdjęć oraz obrazów, czyli wszystkich elementów graficznych serwisu,

KORZYŚCI, KTÓRE NIESIE ZE SOBĄ OPTYMALIZACJA:

 • zwiększenie satysfakcji użytkowników odwiedzających stronę,
 • znacznie lepszy odbiór serwisu w oczach odwiedzających, co skutkuje polepszeniem wizerunku firmy,
 • wzrost zapytań i sprzedaży (konwersji) bez potrzeby stałej inwestycji w drogą reklamę,
 • prawidłowe indeksowanie stron przez wyszukiwarki,
 • zwiększenie wartości serwisu dla wyszukiwarki a co za tym idzie – uzyskanie lepszej pozycji i zwiększenie ruchu użytkowników.
Optymalizacja strony
Zamów wykonanie optymalizacji, a zwiększę szansę na poprawę widoczność Twojej strony. Wdrożę szereg zmian i modyfikacji, które wpłyną pozytywnie na jej zgodność ze standardami wyszukiwarek.

Optymalizacja strony to fundament działań SEO

Optymalizacja strony internetowej to absolutna podstawa, na której powinny opierać się działania zmierzające do poprawy jej widoczności w sieci. Firmy pozycjonerskie skuszone wizją szybkiego zysku bagatelizują kwestię optymalizacji skupiając się na działaniach, które w szybkim czasie przyniosą zamierzony efekt. Pamiętaj, że może to wiązać się ze stosowaniem przez nie nie do końca etycznych praktyk, które mogą narazić Twoją stronę na sankcje techniczne ze strony wyszukiwarek. Stosowanie takich działań może skutecznie obniżyć jej pozycje w wynikach wyszukiwania, co z pewnością będzie miało negatywny wpływ na Twój biznes. Optymalizacja strony www to taki element działań SEO, który zawsze jest etyczny, przez co bezpieczny i ma wyłącznie pozytywny wpływ na wartość Twojego serwisu. Skutki optymalizacji będą widoczne teraz jak i w dalszej perspektywie. Jeśli więc swoją obecność w sieci planujesz długofalowo, zainwestuj w działania mające trwały wpływ na poprawę jakości Twojej strony internetowej.

W zakres prac optymalizacyjnych wchodzi m.in. poprawa i dostosowanie kodu źródłowego strony do standardów wyszukiwarek, usunięcie z niego elementów, które świadczą o stosowaniu nieetycznych metod pozycjonowania, a także poprawa komunikacji strony z wyszukiwarką. Uporządkuje także hierarchię nagłówków oraz metadanych, przeanalizuje i prawidłowo umiejscowię słowa kluczowe istotne dla Twojego biznesu. Usunę zbędny kod przez co Twoja strona zyska na czytelności i przejrzystości. Przyspieszy to także szybkość ładowania się Twojego serwisu. Zajmę się optymalizacją linków wewnętrznych i usunę błędy, które teraz uniemożliwiają robotom sieciowym poprawną indeksację Twojej strony. Nie są to oczywiście wszystkie działania, jakie mogę podjąć, by poprawić widoczność Twojej strony w Internecie. Zakres optymalizacji ustalany jest indywidualnie na podstawie audytu SEO, w którym wskazane są błędy i słabe strony Twojego serwisu.

Koszt wykonania optymalizacji strony internetowej ustalany jest indywidualnie z każdym klientem po przeprowadzeniu audytu SEO.